DefiLlama uitgelegd: TVL, fees en rendementen goed lezen
Wat DefiLlama meet en hoe je TVL, vergoedingen, inkomsten, stablecoins en rendementen goed leest: gids met een eigen data-analyse en zes veelgemaakte leesfouten.

Inhoudsopgave
Inhoudsopgave
In welke onderwerpen moeten we dieper duiken?
Kies wat je echt interesseert. Je keuze gaat direct naar onze redactieplanning.
Cryptonieuws dat je tijd echt waard is.
Wekelijks. 60 seconden. Zorgvuldig samengesteld door onze redactie: geen hype, geen reclamevloed, geen spam.
DefiLlama is het grootste vrij toegankelijke dataplatform voor decentrale financiën (DeFi). Het laat zien hoeveel kapitaal er in cryptoprotocollen als Aave, Lido of Uniswap zit, hoeveel vergoedingen die protocollen binnenhalen, welke stablecoins in omloop zijn en welke rendementen pools betalen. De data zijn gratis, zonder account op te vragen, en de rekenmethodes zijn openbaar. Op 3 november 2026 zat er volgens DefiLlama 81,8 miljard dollar vast in DeFi, 53,9 procent onder het record van 9 november 2021. Hoe je TVL, vergoedingen, inkomsten, stablecoins en rendementen goed leest en waar zelfs ervaren beleggers de mist ingaan, laten we hier zien aan de hand van een eigen analyse van de DefiLlama-data.
DefiLlama in het kort: de belangrijkste cijfers
- Op 3 november 2026 zat er 81,8 miljard dollar in DeFi-protocollen, een jaar eerder was dat 144,5 miljard.
- Ethereum draagt daarvan 43,6 miljard dollar, 53,2 procent; DefiLlama volgt 290 blockchains met vastgezet kapitaal.
- Gerekend in ether daalde het kapitaal op Ethereum sinds 3 november 2025 maar 7,8 procent, in dollars 46,9 procent.
- In de 30 dagen tot 2 november 2026 betaalden gebruikers 2,27 miljard dollar aan vergoedingen, waarvan 1,25 miljard bij de protocollen bleef.
- Op 3 november 2026 waren er dollar-stablecoins ter waarde van 296,5 miljard dollar in omloop; Tether (USDT) heeft daarvan 60,2 procent.
- Van de 2.654 rendementspools met minstens 1 miljoen dollar aan inleg betaalde de helft minder dan 2,17 procent per jaar.
Wat is DefiLlama? Het open dataplatform voor DeFi
DefiLlama is een analysedashboard dat sinds 2020 gegevens over decentrale financiële toepassingen verzamelt. Het platform leest saldi rechtstreeks uit de smart contracts van de blockchains, rekent ze om naar dollars tegen de actuele koers en zet ze in ranglijsten. Zo zie je in één oogopslag waar het geld in DeFi staat en waar het vandaan komt of naartoe gaat.
De kern van DefiLlama is open: voor elk protocol bestaat een klein programma, een zogeheten adapter, dat vastlegt welke contracten worden meegeteld. Die adapters staan openbaar in de adaptermap van DefiLlama op GitHub, iedereen kan ze controleren en correcties voorstellen. Wat elke kengetal betekent, beschrijft DefiLlama in zijn documentatie over de methodiek. Die openheid is de reden dat beurzen, analisten en media DefiLlama als referentie aanhalen.
Op defillama.com vind je inmiddels veel meer dan TVL-ranglijsten: vergoedingen en inkomsten, handelsvolumes van decentrale beurzen, stablecoins, rendementen van pools, bruggen, financieringsrondes, token-ontgrendelingen en een lijst van bekende hacks. De programmeerinterface levert de basisdata zonder sleutel; voor grootgebruikers is er een betaalde Pro-toegang. Onze analyse is gebaseerd op de volledige dataset van 3 november 2026: 8.919 vermeldingen in de protocollijst, 427 stablecoins en 15.900 rendementspools.
TVL bij DefiLlama: wat de Total Value Locked meet
TVL staat voor Total Value Locked, de totale vastgezette waarde. Het gaat om de dollarwaarde van alle munten die gebruikers in een protocol hebben gestort: inleg bij leenprotocollen, liquiditeit in ruilpools, onderpand voor stablecoins. De TVL is daarmee een voorraadgrootheid. Hij zegt hoeveel kapitaal een protocol vertrouwt, maar niet hoeveel het verdient of hoe vaak het wordt gebruikt.
Het verloop laat de cycli van de markt zien. In november 2021 bereikte de DeFi-TVL 177,5 miljard dollar, in oktober 2023 zakte hij naar 36,0 miljard. Op 3 november 2025 stond er 144,5 miljard in de statistiek, begin 2026 nog 111,9 miljard en op 3 november 2026 81,8 miljard.

De verdeling over de blockchains is scheef. Ethereum bundelt meer dan de helft van het kapitaal, daarna volgen Base, Solana, Tron en BNB Chain vrijwel gelijk op. Daarachter komen Bitcoin, de eigen blockchain van derivatenbeurs Hyperliquid, Arbitrum, Robinhood Chain en Monad. Hoe sterk de uitstroom op één blockchain kan zijn, laat onze analyse 1,39 miljoen ETH verlaat de DeFi-contracten zien.
| Blockchain | TVL in miljard dollar | Aandeel in de DeFi-TVL |
|---|---|---|
| Ethereum | 43,65 | 53,2 % |
| Base | 5,87 | 7,2 % |
| Solana | 5,42 | 6,6 % |
| Tron | 5,22 | 6,4 % |
| BNB Chain | 5,18 | 6,3 % |
| Bitcoin | 4,09 | 5,0 % |
| Hyperliquid L1 | 2,58 | 3,1 % |
| Arbitrum | 1,44 | 1,8 % |
| Robinhood Chain | 1,08 | 1,3 % |
| Monad | 0,91 | 1,1 % |
Stand op 3 november 2026, bron: DefiLlama. Aandeel in de som van alle 290 blockchains met vastgezet kapitaal.
Vergoedingen en inkomsten bij DefiLlama: fees en revenue lezen
DefiLlama onderscheidt twee kengetallen die vaak door elkaar worden gehaald. Fees (vergoedingen) zijn alles wat gebruikers voor een protocol betalen: handelskosten op een decentrale beurs, rente van leners en bij Lido de stakingbeloningen van de gestorte ether. Revenue (inkomsten) is het deel dat het protocol zelf houdt, in de eigen kas of bij de houders van zijn token. De rest gaat naar de liquiditeitsverschaffers, inleggers en stakers die het kapitaal leveren.
In de 30 dagen tot 2 november 2026 betaalden gebruikers volgens DefiLlama 2,27 miljard dollar aan vergoedingen, 15 procent minder dan in de 30 dagen daarvoor. Als inkomsten bleef 1,25 miljard dollar bij de protocollen, iets meer dan de helft. Hoe groot dat aandeel is, hangt bijna volledig af van het verdienmodel.

Bovenaan staan geen DeFi-protocollen in strikte zin, maar uitgevers van stablecoins. Bij Tether telt DefiLlama de rente op de reserves, vooral kortlopende Amerikaanse staatsobligaties, als vergoedingen. Omdat Tether die opbrengst volledig houdt, zijn vergoedingen en inkomsten even hoog. Bij Lido is het omgekeerd: volgens de methodiek houdt Lido 10 procent van de stakingbeloningen in en geeft daarvan nog het deel van de node-operators door; als inkomsten blijft zo'n 6 procent over. Bij Uniswap V4 gaan alle handelskosten naar de liquiditeitsverschaffers, bij Uniswap V3 gaat sinds 28 december 2025 een deel naar terugkopen van de UNI-token.
| Protocol | Vergoedingen 30 dagen | Inkomsten 30 dagen | Aandeel dat blijft |
|---|---|---|---|
| Tether (USDT) | $520,4 mln. | $520,4 mln. | 100 % |
| Circle (USDC) | $207,8 mln. | $207,8 mln. | 100 % |
| Hyperliquid (perpetuals) | $78,6 mln. | $62,0 mln. | 79 % |
| pump.fun | $58,7 mln. | $42,3 mln. | 72 % |
| Lido | $57,5 mln. | $3,5 mln. | 6 % |
| Uniswap V4 | $48,5 mln. | $0,0 mln. | 0 % |
| Aave V3 | $36,8 mln. | $4,7 mln. | 13 % |
| Uniswap V3 | $34,3 mln. | $8,0 mln. | 23 % |
| Sky Lending | $28,4 mln. | $13,4 mln. | 47 % |
| Morpho Blue | $24,9 mln. | $0,0 mln. | 0 % |
Stand over 30 dagen tot 2 november 2026, bron: DefiLlama, selectie van grote protocollen.
Voor beleggers is revenue het belangrijkste cijfer als het om de waarde van een token gaat. Bij Hyperliquid gaat volgens de methodiek 99 procent van de vergoedingen naar een fonds dat HYPE-tokens terugkoopt; een protocol met hoge vergoedingen en nul inkomsten verdient daarentegen niets voor zijn tokenhouders. Inkomsten zijn nog geen winst: kosten voor ontwikkeling, beveiligingsaudits en beloningstokens trekt DefiLlama er niet van af.

Stablecoins bij DefiLlama: wie de markt beheerst
In het onderdeel stablecoins toont DefiLlama de omloop van elke aan een valuta gekoppelde token, verdeeld over de blockchains. Op 3 november 2026 waren er dollar-stablecoins ter waarde van 296,5 miljard dollar in omloop, 2,5 procent minder dan een jaar eerder. Twee uitgevers beheersen de markt: Tether en Circle hebben samen 84,2 procent.
| Stablecoin | Omloop in miljard dollar | Marktaandeel | Dekking volgens DefiLlama |
|---|---|---|---|
| Tether (USDT) | 178,51 | 60,2 % | Fiatgeld en obligaties |
| USD Coin (USDC) | 71,26 | 24,0 % | Fiatgeld en obligaties |
| Sky Dollar (USDS) | 6,49 | 2,2 % | Crypto-onderpand |
| Dai (DAI) | 4,71 | 1,6 % | Crypto-onderpand |
| Ethena USDe | 4,57 | 1,5 % | Crypto-onderpand met afdekking |
| World Liberty Financial USD (USD1) | 3,88 | 1,3 % | Fiatgeld en obligaties |
Stand op 3 november 2026, bron: DefiLlama. Aandeel in alle dollar-stablecoins.
Euro-stablecoins spelen in deze statistiek een kleine rol. Alle eurotokens samen kwamen uit op 0,82 miljard dollar, 0,28 procent van de totale stablecoinmarkt. De grootste is EURC van Circle met 502,6 miljoen euro in omloop, gevolgd door EURCV van SG-Forge, een dochter van Société Générale, met 193,1 miljoen euro. Voor beleggers in de EU telt ook de vergunning: Tether is niet onder MiCA toegelaten. Hoe groot de reserves achter USDT zijn, lees je in Overtollige reserves van Tether stijgen naar 7,95 miljard dollar.
Lees de omloop als een momentopname met richting: krimpt hij, dan worden meer tokens teruggewisseld dan nieuw uitgegeven. Hoe zo'n daling bij USDC eruitzag, laat onze analyse USDC-aanbod krimpt met 4,08 miljard dollar zien.
Yields bij DefiLlama: rendementen vinden en controleren
Het onderdeel Yields toont rendementen van pools op alle blockchains: inleg bij leenprotocollen, liquiditeit in ruilpools, staking en vaults. Per pool laat DefiLlama het jaarrendement (APY) zien, opgesplitst in een basisrendement uit rente en vergoedingen en een beloning in tokens van het protocol, plus de TVL van de pool en waarschuwingen voor risico's zoals impermanent loss. Op 3 november 2026 telde DefiLlama 15.900 pools, waarvan 2.654 met minstens 1 miljoen dollar aan inleg.
Onze analyse van die 2.654 pools laat een duidelijk patroon zien: hoe hoger het rendement, hoe kleiner de pool en hoe vaker het uit beloningstokens komt in plaats van uit echte opbrengsten. 97,8 procent van het kapitaal zit in pools met minder dan 10 procent rendement. De helft van alle pools betaalde minder dan 2,17 procent. De grootste afzonderlijke pool, gestakete ether bij Lido met 21,8 miljard dollar, leverde 2,28 procent op.
| Rendement (APY) | Aantal pools | Kapitaal samen | Typische poolgrootte (mediaan) | Pools waarin beloningstokens overheersen |
|---|---|---|---|---|
| onder 5 % | 1.849 | $122,56 mld. | $4,3 mln. | 7 % |
| 5 tot 10 % | 472 | $15,21 mld. | $4,3 mln. | 15 % |
| 10 tot 20 % | 188 | $2,34 mld. | $3,2 mln. | 16 % |
| 20 tot 50 % | 108 | $0,67 mld. | $2,9 mln. | 17 % |
| 50 % en meer | 37 | $0,13 mld. | $2,3 mln. | 27 % |
Stand op 3 november 2026, bron: DefiLlama, pools met minstens 1 miljoen dollar inleg; berekening: cryptoticker.io.
Bij stablecoins is het beeld rustiger. De 327 stablecoinpools met minstens 10 miljoen dollar inleg betaalden een mediaan van 4,14 procent, waarvan 3,46 procent basisrendement. Hogere cijfers zie je bijna alleen met hefboom, beloningstokens of minder beproefde protocollen. Wie liever via een aanbieder rente op crypto ontvangt, vindt voorwaarden en vergunningen in onze vergelijking van crypto-lending. Waarom staking op Ethereum op dit moment minder oplevert, lees je in Ethereum verwachting: waarom staking achterblijft na het rentebesluit, en welke aanbieders staking regelen, staat in onze vergelijking van crypto-staking.

Zes leesfouten bij DefiLlama en hoe je ze vermijdt
DefiLlama meet zorgvuldig, maar elk cijfer beantwoordt maar één bepaalde vraag. Deze zes verwarringen komen we in discussies en koersanalyses het vaakst tegen.
1. Koersdalingen aanzien voor uitstroom
De TVL wordt in dollars uitgedrukt. Daalt de koers van ether, dan daalt de TVL, ook als er geen enkele munt het protocol verlaat. Onze berekening voor Ethereum: op 3 november 2025 stond daar 82,1 miljard dollar, op 3 november 2026 nog 43,6 miljard, een daling van 46,9 procent. In dezelfde periode zakte de etherkoers van 3.909 naar 2.250 dollar. Gerekend in ether daalde het vastgezette kapitaal maar van 21,0 naar 19,4 miljoen ETH, 7,8 procent. Het grootste deel van de daling was koersverlies, geen vertrouwensverlies.
2. Waarden van protocollen bij elkaar optellen
Veel inleg wordt meerdere keren doorgegeven: ether wordt bij Lido gestaket, die gestakete ether dient bij Aave als onderpand en de geleende stablecoin belandt in de volgende pool. Tel je de waarden van alle protocollen op Ethereum op, dan kom je op 144,6 miljard dollar. DefiLlama geeft voor Ethereum 43,6 miljard aan, want in het totaal ontbreken liquid staking met 39,5 miljard, bruggen met 25,4 miljard, stakingpools met 12,9 miljard, restaking met 5,8 miljard en dubbel getelde inleg. In de instellingen kun je die posten toevoegen; de standaardweergave voorkomt dubbeltelling.
3. Reserves van beurzen verwarren met DeFi
DefiLlama houdt ook de reserves van gecentraliseerde beurzen bij, zodat beleggers die kunnen controleren. In de ruwe lijst van de interface staat Binance met 124,8 miljard dollar, meer dan de hele DeFi-markt met 81,8 miljard. Dat is klantgeld op een beurs, geen DeFi-kapitaal, en het hoort niet in de DeFi-som. DefiLlama toont het daarom in een eigen overzicht.
4. Vergoedingen aanzien voor winst
Hoge vergoedingen laten gebruik zien, maar niet wat er bij een token aankomt. Uniswap V4 haalde in 30 dagen 48,5 miljoen dollar aan vergoedingen op, als inkomsten van het protocol bleef nul over. Let bij tokens altijd op revenue en bij DefiLlama ook op het deel dat naar tokenhouders gaat.
5. Hoge rendementen zonder herkomst
Een rendement van 50 procent of meer vonden we maar bij 37 van de 2.654 grotere pools, samen goed voor 0,13 miljard dollar inleg. Bij meer dan een kwart daarvan kwam het grootste deel van het rendement uit beloningstokens, waarvan de koers kan dalen. Controleer daarom altijd hoeveel basisrendement overblijft, hoe groot de pool is en hoe lang het protocol al bestaat. Wat je na een aanval op een protocol met je inleg doet, lees je in ons artikel over de governance-aanval bij Hifi Finance.
6. TVL en marktwaarde door elkaar halen
De TVL meet inleg in een protocol, de marktwaarde meet wat alle tokens van een blockchain of protocol op de beurs kosten. Die twee hangen maar losjes samen. Een extreem voorbeeld is Cardano: op 20 oktober 2026 stond daar 62 miljoen dollar in DeFi tegenover een marktwaarde van 8,15 miljard dollar, op 3 november telde DefiLlama nog maar 52,8 miljoen. DefiLlama toont de verhouding tussen beide grootheden op veel protocolpagina's direct.
Zo gebruik je DefiLlama in zes stappen
- Het totaalbeeld bekijken: op de startpagina zie je de totale DeFi-TVL en de ranglijst van protocollen. Zet de periode op een jaar om trends te scheiden van dagelijkse uitschieters.
- Een blockchain kiezen: in het overzicht van de blockchains zie je waar het kapitaal staat en welke protocollen op een blockchain leiden.
- De protocolpagina lezen: daar staan het TVL-verloop, vergoedingen, inkomsten, tokengegevens, beveiligingsaudits en een link naar de methodiek. Vergelijk het TVL-verloop met de koers van de belangrijkste munt, dan vermijd je fout nummer 1.
- Vergoedingen en inkomsten vergelijken: in de ranglijsten voor fees en revenue zie je welke protocollen echt worden gebruikt en welke daar iets van overhouden.
- Stablecoins volgen: groeit de omloop, dan stroomt er nieuw geld de cryptomarkt in; krimpt hij, dan wordt er teruggewisseld.
- Yields filteren: filter op stablecoins, stel een minimale grootte van een paar miljoen dollar in en sorteer op basisrendement in plaats van totaalrendement.
Wie de data zelf wil analyseren, gebruikt de programmeerinterface van DefiLlama: TVL, vergoedingen, stablecoins en rendementen zijn daar als tabellen op te vragen en in eigen berekeningen te gebruiken.
DefiLlama voor beleggers: onze conclusie
DefiLlama is het beste gratis hulpmiddel om DeFi met cijfers te beoordelen in plaats van met verhalen. Het platform is open, snel en dekt bijna elk protocol. De waarde ontstaat pas als je de cijfers goed leest: TVL eerst in munten denken in plaats van in dollars, naar revenue kijken in plaats van naar fees en rendementen sorteren op herkomst.
Onze analyse laat een markt zien die in dollars sterk is gekrompen, maar in munten verrassend stabiel bleef. Het meeste geld verdienen niet de bekende DeFi-protocollen, maar de uitgevers van stablecoins. En grote stablecoinpools betalen doorgaans zo'n 4 procent per jaar; alles wat daar duidelijk boven zit, vraagt om een grondige controle. Wil je munten kopen om in DeFi te gebruiken, dan vind je toegelaten aanbieders in onze vergelijking van crypto-exchanges met MiCA-vergunning.
DeFi-toepassingen brengen technische risico's mee tot en met volledig verlies, bijvoorbeeld door fouten in smart contracts of aanvallen. Deze gids is geen beleggingsadvies.
Veelgestelde vragen over DefiLlama
Transparantie: Dit artikel is met behulp van kunstmatige intelligentie geschreven en vóór publicatie door onze redactie gecontroleerd. Alle cijfers en gegevens zijn getoetst aan de primaire bronnen die in de tekst zijn gelinkt. De uitgelichte afbeelding is met AI gemaakt.
Gerelateerde artikelen
- Polkadot (DOT): het netwerk achter 2,1 miljard tokens en de parachains
- Wat is Hedera (HBAR)? Hashgraph, de raad van bedrijven en waarvoor HBAR dient
- NEAR Protocol uitgelegd: sharding en staking van 2,5 procent
- USDT bevroren: wij telden na wat Tether en Circle bij de Binance-hack echt blokkeren
- Chainlink 24/7 prijst getokeniseerde aandelen ook in het weekend: wat er verandert voor beleggers
In welke onderwerpen moeten we dieper duiken?
Kies wat je echt interesseert. Je keuze gaat direct naar onze redactieplanning.
Cryptonieuws dat je tijd echt waard is.
Wekelijks. 60 seconden. Zorgvuldig samengesteld door onze redactie: geen hype, geen reclamevloed, geen spam.
Meer over dit onderwerp
Alles bekijken3 november 2026 00:50

Shiba Inu: Shibarium houdt 99 procent minder kapitaal vast dan op de top van december 2024
Analyse: op Shibarium staat volgens DefiLlama-data op 30 oktober nog 41.104 dollar aan vastgezet kapitaal, 99,4 procent onder de top van december 2024. Wat de cijfers van de eigen blockchain betekenen voor de bewaring van je SHIB en de omvang waarmee je kunt uitstappen.
1 november 2026 16:23

Ethereum verwachting: 1,39 miljoen ETH verlaat de DeFi-contracten
Analyse: in de contracten van de gedecentraliseerde financiële toepassingen op Ethereum ligt nog 19,44 miljoen ETH. Sinds de hoogste stand op 26 oktober is er 1,39 miljoen ETH onttrokken, en dat is voor het eerst in weken niet alleen rekenkundig maar werkelijk zo.
1 november 2026 04:45

Chainlink start CustodySync met Anchorage: „Instellingen zouden niet hoeven te kiezen tussen gereguleerde bewaring en liquiditeit on-chain”
Chainlink stelde op 26 oktober CustodySync voor: bewaard bezit van instellingen moet als onderpand naar DeFi-kredietmarkten, zonder de bewaarder te verlaten. Wat er achter de constructie zit en wat er voor particulieren van overblijft.
30 oktober 2026 16:50

6,5 miljard dollar in oktober: de infrastructuur faalde, niet de code
Een eigen telling van het hackregister van DefiLlama voor oktober 2026 geeft 32 incidenten met 6,5 miljard dollar schade. 99,5 procent daarvan vloeide weg via overgenomen infrastructuur, terwijl fouten in smart contracts minder dan 16 miljoen dollar kostten.
30 oktober 2026 16:40

Binance becijfert de hack op 6,3 miljard dollar: dit kun je nu doen
Binance noemt voor het eerst zelf een oorzaak: de overgenomen laptop van een DevOps-engineer zou de toegang tot een servicecontainer hebben geopend, private walletsleutels zouden niet zijn weggelekt. De totale schade schat de beurs op ongeveer 6,3 miljard dollar, waarvan zo'n 3 miljard als bevroren geldt.
30 oktober 2026 16:26

Binance-hack: waarom 6,3 miljard dollar niet genoeg is voor een faillissement
Binance verliest 6,3 miljard dollar in de grootste cryptohack ooit. Hoeveel is er nodig voor een faillissement, en wat betekent dat voor de cryptomarkt?
30 oktober 2026 11:41

Noord-Korea achter de Binance-hack? Alles wat we weten over de roof van 6,3 miljard
TRM Labs en Chainalysis zien de Noord-Koreaanse groep TraderTraitor achter de Binance-hack. Alles gebundeld: verloop, schade per blockchain, 2,7 miljard bevroren, opnames binnen 48 uur en wat het betekent voor bitcoin en BNB.
30 oktober 2026 10:52

Is JUST tegen de huidige koers een goede koop?
JUST noteert net onder zijn twaalfmaandstop en boven beide voortschrijdende gemiddelden. Wat voor en wat tegen een JST-koop tegen de huidige koers pleit, en waarop de vriendelijke aanname zou stranden.
30 oktober 2026 07:27

TRX stijgt 6 procent: TRON doet het beter dan de markt
De cryptomarkt zakte in de nacht van 30 oktober breed weg en bitcoin daalde onder 79.000 dollar. TRX hoort bij de vier van twintig grote munten die in de plus bleven.
30 oktober 2026 02:50

On-chain-analyse van de Binance-hack: 50 handtekeningen, 197.460 ETH en 2,83 miljard bevroren
Wat is er bij de Binance-hack echt gebeurd? Wij analyseerden de blockchain zelf: 50 handtekeningen in één transactie, 2,83 miljard dollar bevroren, 197.460 ETH bij de aanvaller en een Aave-truc. Plus de belangrijkste stemmen van X en ons oordeel.
30 oktober 2026 01:25

Governance-aanval bij Hifi Finance: zo controleer je je DeFi-onderpand
Een adres nam op 28 oktober met vier stemmen de stemming van Hifi Finance over, muntte 25 miljoen tokens en haalde onderpand ter waarde van ongeveer 1 miljoen dollar weg. Het is de derde governance-aanval binnen zes dagen.
29 oktober 2026 23:52

Binance-hack: vermoedelijk 2,8 miljard dollar uit hot wallet weggesluisd
Op donderdagavond vloeide uit de Binance-wallet ‘Binance 14’ binnen enkele minuten zo'n 2,8 miljard dollar naar onbekende adressen. De aanvaller had de wallet via een Ethereum-functie aan een eigen contract gekoppeld. Tether en Circle hebben zo'n 2,4 miljard dollar bevroren. Binance zegt dat het geld van klanten veilig is en onderzoekt het incident.
29 oktober 2026 23:45

Is dit het einde? Hoe diep bitcoin na de Binance-hack nog kan zakken
Ongeveer 2,8 miljard dollar verliet een hot wallet van Binance en bitcoin zakte onder 79.000 dollar. Of dit een echte crash wordt, hangt af van één vraag. Drie scenario's, de belangrijkste koersniveaus en wat je nu kunt doen.
29 oktober 2026 23:43

BNB crash: Binance Coin keldert na de hack. Wacht BNB het lot van FTT?
BNB verloor na de Binance-hack binnen 35 minuten 6,3 procent en is de zwakste van de tien grootste munten, terwijl er geen enkele BNB werd gestolen. Waarom de token toch keldert, wat de vergelijking met FTT waard is en welke niveaus nu tellen.
Meer van CryptoTicker







